ATLAIDES

Ceļā uz sasniegumiem Tu jau esi nogājis kādu ceļa posmu un ieguvis vidējo izglītību - Tavas zināšanas jau ir vērtība. Pie mums tās Tev var nest finansiālu izdevīgumu.

Aizpildi anketu, lai uzzinātu savu zināšanu vērtību un iegūtu individuālu atlaidi studijām 1 kursā koledžas vai bakalaura programmās vai budžeta studiju vietu EKA!

Lai saņemt šo atlaidi, noslēdz studiju līgumu ar EKA līdz 2017.g. 18. augustam!

Ievadi zemāk 4 savus labākus centralizēto eksāmenu rezultātus un nospied "aprēķināt atlaidi".

Svešvaloda

Latv. valoda

Matemātika

Latvijas un pasaules vēsture

Bioloģija

Ķīmija

Fizika

Informātika

Ģeogrāfija

Ekonomika

Otrā vai trešā svešvaloda

Mazākumtautību valoda un literatūra

Citas atlaides:

20% atlaide pirmajam studiju gadam EKA un Alberta koledžas absolventiem, turpinot studijas nākamajā studiju līmenī (bakalaura vai maģistra programmās) vai citā studiju programmā.

Līdz 30% - aktīva dalība Studentu pašpārvaldē;
Līdz 20% - aktīva dalība EKA pasākumos vai to organizēšanā;
Līdz 50% - darbiniekiem un viņu radiniekiem (bērni, laulātie utt).

Atlaides apjoms un periods tiek noteikts aktīvam studentam individuāli.

Jebkura atlaide tiek aprēķināta no pilnas studiju maksas un nesummējas ar citiem piedāvājumiem, akcijām, kuponiem.