KUR DZĪVOT RĪGĀ?

Studentu viesnīcas

Studentu viesnīca “TOMO” atrodas Raunas ielā 44, Rīgā, 15 minūšu braucienā no centra, 5 minūšu pastaigas attālumā līdz mežam, 2 minūšu attālumā no stadiona.

Katrs numurs aprīkots ar:
- televizoru,
- bezvadu internetu,
- sanitāro mezglu, kas apvienots ar dušas kabīni,
- seifu,
- fēnu.

Studentiem ir iespēja izmantot trenažieru zāli, interaktīvās atpūtas telpu, virtuvi, veļas mazgāšanas telpu, frizētavu, automašīnuun velosipēdu stāvvietu.

Ērta sabiedriskā transporta satiksme, pietura -3 minūšu gājiena attālumā no viesnīcas. Nokļūšana līdz EKA studentiem neaizņem vairāk par 30-40 minūtēm.

Sīkāka informācija par viesnīcu

Pieteikuma forma

Apartamentu īre studentiem

Jūs varat noīrēt apartamentus netālu no mūsu augstskolas (Jums vajadzēs pa tiešo sazināties ar īpašnieku un noslēgt ar viņu līgumu).

Vairāk informācijas: http://arenda-riga.com/

Par vēl vienu izvietošanas iespēju īrētos apartamentos netālu no augstskolas varat uzzināt šeit:  martinslidaka@trionams.lv

Patstāvīga dzīvesvietas meklēšana

Tāpat varat piemeklēt sev dzīvesvietu patstāvīgi, izmantojot sekojošus resursus:

Izvietojiet pievilcīgu sludinājumu par dzīvesvietas īri Rīgā sociālajos tīklos (Draugiem.lv, Facebook);

- Izskatiet sludinājumus mājaslapās:

Viens no piedāvājumiem Jūs noteikti ieinteresēs.