STARPTAUTISKĀ SADARBĪBA

INTERNACIONALIZĀCIJAS STRATĒĢIJA

EKA galvenais mērķis internacionalizācijā ir paaugstināt Augstskolas starptautisko konkurētspēju, veicinot studentu un docētāju starptautisko mobilitāti, stiprinot starptautisko sadarbību un nodrošinot tās ilgtspēju, piesaistot ārvalstu mācībspēkus un atbalstot ārvalstu studentu integrēšanos Augstskolā, tādējādi sekmējot Augstskolas starptautisko atpazīstamību un veidojot augstas kvalitātes multikulturālo izglītības vidi.

EKA internacionalizācijas vīzija:

Ekonomikas un kultūras augstskola 2020. gadā ir starptautiski konkurētspējīga un atzīta, uz zinātni un inovācijām orientēta augstskola:

• kurā zinātniskajam un akadēmiskajam darbam tiek piesaistīti starptautiski novērtēti un kvalificēti darbinieki;
  • kurā ir izveidota multikulturāla vide un kuras studējošie un docētāji ir konkurētspējīgi gan vietējā, gan ārvalstu darba tirgū;
  • kurā regulāri notiek starptautiskā mēroga zinātniski un radošie pasākumi;
  • kura aktīvi sadarbojas pētniecībā un studiju procesā ar citām augstskolām, institūcijām un darba devējiem Latvijā un ārvalstīs.

2017. gadā tika izstrādāta EKA Internacionalizācijas stratēģija 2018.-2020. gadam (EKAIS2020), kurā tika definētas EKA prioritātes internacionalizācijā:

• Starptautiskā studentu un darbinieku mobilitāte
  • Starptautiska sadarbība studiju jomā, pētniecībā un radošās darbības jomā
  • Starptautiskās dimensijas paplašināšana
  • Starptautiskā atpazīstamība

EKONOMIKAS UN KULTŪRAS AUGSTSKOLAS INTERNACIONALIZĀCIJAS STRATĒGIJA 2018.-2020. GADAM

STARPTAUTISKIE PROJEKTI

2017. – 2018. gadā: Erasmus+ KA2 Stratēģiskās partnerības programmas ietvaros  - projekts Strategic Partnership for Innovation and Development of Entrepreneurship” (SPIDE)

2017. – 2019. gadā: Erasmus+ KA2 Stratēģiskās partnerības programmas ietvaros  - projekts Partnership to develop VET educators in event management with learner-centred approach (InVent)

2017. – 2019. gadā:NordPlus Adult programmas ietvaros – projekts „Promoting E-Learning for Adults to Improve Quality and Availability of Life-Long Education

2015. – 2016. gadā: Erasmus+ KA2 Stratēģiskās partnerības programmas ietvaros  - projekts "Innovative Strategic Partnership for European Higher Education” (ISPEHE)

INTERNATIONAL ACADEMIC WEEK (IAW)

Dear participants of the International Academic Week 2018!

It was a great pleasure for us and our partners from Alberta College to host you in our institutions! Thank you for coming and active participation in all the activities!

Looking forward to see you in 2019!

Contact information:
Jelena Titko   Jelena.titko@eka.edu.lv  +371 29192678

IAW2018 programme

IAW2018 photo gallery

STAFF TRAINING WEEK (STW)

Septembra pēdējā nedēļā, no 26.septembra līdz 29.septembrim, Ekonomikas un kultūras augstskolā norisinājās Staff Training Week 2017-„E-learning:Theory and Practice for Beginners” , kuru  organizējam kopā ar Alberta koledžu.  Staff Training Week jau kļuvusi par tradīciju, jo šis jau ir otrais gads, kad šāda veida pasākums notiek mūsu augstskolā.

Šogad  zināšanas papildināt ir ieradušies viesi no Lietuvas, Spānijas, Islandes un Ungārijas. Apmācību nedēļas laikā dalībnieki apgūs Moodle un Big Blue Button (BBB) platformas, kuras EKA un AK aktīvi izmanto studiju procesā. Ar plašāku pasākuma programmu varat iepazīties pielikumā.

Pasākuma programma

INSTITUTIONAL PRESENTATION.pptx

Bifrost-Kynning-vþe.pptx

RygaErasmus20170926N.pptx

KONFERENCES

Cienījamie kolēģi,

Ekonomikas un kultūras augstskola, Alberta koledža (Latvija), Walsh College (ASV) unFaculty of Management of the University of Economics in Katowice (Polija) ielūdz uz starptautisko zinātnisko konferenci “Emerging Trends in Economics, Culture and Humanities (etECH2018)”!

Ielūgums

Norises vieta: Ekonomikas un kultūras augstskola, Lomonosova 1/5, Rīga, Latvija

Dalībnieki ir laipni lūgti piedalīties ar referātiem par jaunākajām tendencēm:

• ekonomikā un finansēs
  • lietišķajā valodniecībā un tulkošanā
  • izglītībā un pedagoģijā
  • biznesa vadībā un mārketingā
  • kultūrā, radošajās industrijās un dizainā
  • vadībzinātnē un diplomātijā
  • starptautiskajās biznesa attiecībās un komerctiesībās
  • IKT risinājumos biznesam, ekonomikai un izglītībai

Reģistrācija (ar īso anotāciju) ir iespējama, izmantojot etECH sistēmu etech.eka.edu.lv

Anotācijas forma

Raksta forma

Svarīgi datumi:

Reģistrācija ar anotāciju (agra)

Līdz 20. janvārim

Reģistrācija ar anotāciju (standarta)

Līdz 20. februārim

Konferences dalības maksa (agra)

Līdz 20. februārim

Konferences dalības maksa (standarta)

Līdz 20. martam

Pilna raksta iesniegšana

Līdz 20.aprīlim

Publicēšanas iespējas:

Pieņemtās pētījuma anotācijas tiks publicētas konferences tēžu krājumā. Redkolēģijas pieņemtie zinātniskie raksti tiks publicēti Konferences rakstu krājumā.

Labākie raksti tiks virzīti publicēšanai zinātniskajā žurnālā „Economics and Culture” (ISSN 2255-7563; e-ISSN 2256-0173).Vairāk informācijas par žurnālu: https://www.degruyter.com/view/j/jec

Konferences koordinatore:

Jelena Titko jelena.titko@eka.edu.lv   +37129192678