OPEN MIND 2016/2017 UZVARĒTĀJI

Ekonomikas un kultūras augstskolā  apbalvoti informāciju tehnoloģiju olimpiādes OPEN MIND 2016/2017 uzvarētāji!

Š.g. 23. novembrī Ekonomikas un kultūras augstkolā jau trešo reizi notika IT olimpiāde “OPEN MIND”!  Olimpiādi atbalstīja EKA partneri – Alberta koledža, Latvijas Atvērto tehnoloģiju asociācija (LATA) un Tele2 Shared Service Center.

Skolēni uzrādīja teicamas teorētiskās zināšanas un prasmes darbā ar virtualizācijas risinājumiem, operētājsistēmu uzstadīšanu, vektorgrafikas programmatūru un dažādiem saistītiem teorētiskajiem jautājumiem. Atzinīgi ir novērtējams dalībnieku sagatavošanās līmenis, jo īpaši jāizsaka paldies skolām un skolotājiem, kas atbalstīja skolēnus:

Āgenskalna Valsts ģimnāzijai un Sergejam Zembkovskim

Ilūkstes 1.vidusskolai un Airitai Šuksto

Liepājas pilsētas 5.vidusskolai un Artūram Ausējam

Tukuma Raiņa ģimnāzijai un Arnim Zaņģim

Rēzeknes valsts 1.ģimnāzijai un Edgaram Žogotam

RTU Inženierzinātņu vidusskolai un Andrejam Liepiņam

Talsu Valsts ģimnāzijai un Jānim Gedrovicam

Olimpiādes uzvarētāji:

I vieta    - Artūrs Mucenieks (RTU Inženierzinātņu vidusskola)

II vieta  - Edžus Kāpiņš (Talsu valsts ģimnāzija)

III vieta - Elvis Dapševičs (RTU Inženierzinātņu vidusskola)

Andris Gabrānovs,  Latvijas Atvērto tehnoloģiju asociācijas asociētais biedrs, olimpiādes organizators: “Šādu IT olimpiādi EKA ieviešam kā tradīciju, jo vēlamies palīdzēt skolēniem izprast atvērto tehnoloģiju un atklātā pirmkoda programmatūrasdarbības principu, kā arī popularizēt šos risinājumus izmantot ikdienā.”

Gaidīsim OPEN MIND 2017/2018!

Uz tikšanos

Tava EKA