APGŪSTI STARPTAUTISKO PROJEKTU VADĪBU

Ekonomikas un kulttūras augstskola piedāvā apgūt studiju kursu „Starptautisko projektu vadība” (4KP)

Studiju kurss “Starptautisko projektu vadība” dod ieskatu Radošās Eiropas programmas projektu pieteikumu sagatavošanā, īstenošanā un izvērtēšanā. Studiju kurss ir veidots tā, lai pēc tā apgūšanas kursa dalībniekiem būtu iegūtas zināšanas un prasmes projektu pieteikumu sagatavošanā “Radošā Eiropa” programmas starptautisko sadarbības projektu apakšvirzienā. Studiju kursā tiek apskatītas vispārējās starptautisko projektu sagatavošanas pamatnostādnes, programmas “Radošā Eiropa” prasības un vērtēšanas kritēriji, kultūras projektu finansēšana, budžeta vadība un mārketings.

Studiju kursu docē Kaspars Šteinbergs un PhD Franss Brūvers (Frans Brouwer). Kaspars ir Ekonomikas uz kultūras augstskolas “Kultūras diplomātija un starptautiskais menedžments” direktors un vadības zinātnes doktora grāda pretendents. Viņam ir vairāk nekā 5 gadu pieredze darbā ar dažādu jomu studējošajiem, viņš ir sadarbojies ar vairāku radošo un kultūras nozaru uzņēmumiem un organizācijām, īpaši audiovizuālo mediju jomā. Franss ir Erasmus universitātes Roterdamā viesprofesors, konsultants ar izcilu pieredzi kultūras jomas organizāciju un projektu vadībā. Darbojies klasiskās mūzikas jomā, festivālu organizēšanā, piemēram, Eiropas ērģeļu festivāls, Nieuw Sinfonietta Amsterdam u.c. Bijis EK Izglītības, audiovizuālās jomas un kultūras izpildaģentūras projektu vērtēšanas eksperts.

Nodarbību plānojums

Datums un laiks

Nodarbības tēmas

11. februāris

Ievads studiju kursā

Ieskats “Radošā Eiropa” programmā, pamatnostādnes

Projektu vadība I: projekta ideja, partneri, koncepcija, mērķi un stratēģija

25. februāris

Radošās Eiropas veiksmes stāstu analīze

Projektu vadība II: aktivitātes, laika plānojums, rezultāti, mērķauditorija, komunikācija

25. marts
F.Brouwer

Projektu vadība III: budžets, finansējuma avoti, iemesli projektu noraidīšanai

1. aprīlis
K.Šteinbergs

Projektu vadība IV: ieviešana, risku vadība, atskaitīšanās, novērtēšana

Radošā Eiropa: Latvijas piemēru analīze

22. aprīlis
F.Brouwer

Patronāža, projekta mārketinga plāns, projektu vērtēšanas kritēriji un process

Gala pārbaudījums, prezentācijas un analīze.

Studiju kursa cena 185 Eiro. Kursa beigās klausītaji saņem sertifikātu par kursa beigām.

Lai pieteiktos kursam sūtiet e-pasta vēstuli uz ludmila.mihelsone@eka.edu.lv līdz š.g. 9. februārim.