MĀCĪBU-METODISKĀ KONFERENCE

Ekonomikas un kultūras augstskola un Alberta koledža aicina uz mācību-metodisko konferenci „Mācību metodiskā un zinātniskā darba organizācija studiju procesā”, kas notiks 2016. gada 27. janvārī.

Norises vieta:
Ekonomikas un kultūras augstskola, Lomonosova 1/5

Konferences mērķis ir dalīties pieredzē par mācību metodiskā un zinātniskā darba organizāciju studiju procesā.

Konferences atklāšana – Ekonomikas un kultūras augstskolas rektores Guntas Veismanes uzruna

Referentu ziņojumi:

1. 11:00 – 11:10 Konferences atklāšana: Ekonomikas un kultūras augstskolas rektores Guntas Veismanes uzruna
  2. 11:10 – 11:30 Oksana Lentjušenkova, Mg.oec., EKA prorektore studiju darbā: Latvijas augstskolu atbilstības kritēriji Akreditācijas noteikumu prasībām.
  3. 11:30 – 11:50 Anatolijs Prohorovs, Dr.sc.admin., RISEBA vadošais pētnieks: Interneta resursu Google scholar, Research Gate un SSRN izmantošanas iespējas studiju un zinātniskā darba procesā Latvijas augstskolās.
  4. 11:50 – 12:10 Jeļena Titko, Dr.oec., EKA prorektore zinātniskajā darbā: Kā sagatavot zinātnisko rakstu iesniegšanai augstas kategorijas zinātniskajā žurnālā?
  5. 12:10 – 12:30 Vita Stiģe-Škuškovnika, Mg.sc.soc., Alberta koledžas direktores vietniece, studiju programmas "Sabiedriskās attiecības" direktore: Kā iesaistīt studentus pētnieciskajā darbā? Alberta koledžas docētāju pieredze.

Diskusija: 12:30 – 13:00

Kafijas pauze: 13:00-13:30

13:30 – 14:30 EKA un AK studiju programmu direktoru tikšanās, lai dalītos pieredzē par studiju procesa organizāciju, sadarbību ar docētajiem un studentu iesaisti pētnieciskajā darbā.

Kontaktinformācija:

Oksana Lentjušenkova, oksana@augstskola.lv