EKA STUDENTI – LNB LASĪTĀJI

Ekonomikas un kultūras augstskola uzsāk jauno projektu, kura mērķis nodrošināt  saviem studentiem piekļuvi zinātniskajām datu bāzēm studijām un pētniecībai.

Latvijas Nacionālā bibliotēka  piedāvā iespēju ārpus LNB telpām izmantot EBSCO, ScienceDirect, Scopus, Emerald, BiblioRosica, Proquest Dissertation and Theses, Cambridge Journals Online datubāzes un Dawsonera platform. Šis pakalpojums ir pieejams tikai LNB lasītājiem.

EKA pasniedzēji vedīs savus studentus uz ekskursijām pa bibliotēku vienlaikus nodrošinot viņiem iespēju kļut par LNB lasītājiem.

10. martā jau notika pirmā ekskursijā. EKA lektors Edgars Čerkovskis apmeklēja bibliotēku kopā ar studiju programmu “Vadībzinības” un “Ekonomika” studentiem, kas priekšmeta “Latvijas tautsaimniecība un reģionālā attīstība” ietvaros apgūst tēmu “reģionālās attīstības plānošanas dokumenti un literatūra”.

Vairāk bildes šeit https://failiem.lv/u/bugehws3#sign_up