Pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programma

RADOŠAIS MĀRKETINGS UN PĀRDOŠANAS VADĪBA

"Mārketings ir mīlestība. Ko mēs darām, kad esam iemīlējušies? Mēs vācam informāciju par cilvēku, kuru mīlam: kas viņai patīk, kas nepatīk, kas aizrauj, kas ir viņa draugi un radinieki. Mēs cenšamies pievērst viņa uzmanību. Mēs vēlamies kļūt par šī cilvēka dzīves neatņemamu sastāvdaļu, būt ar viņu kopā. Mums svarīgi nopelnīt viņa uzticību, izsaukt interesi un panākt, lai mūs arī iemīl."

Armens Petrosjans (uzņēmējs, izdevējs, mārketinga konsultants)

Piešķiramā kvalifikācija:
tirgvedības un tirdzniecības speciālists

Akreditācija:
studiju programma Radošais mārketings un pārdošanas vadība ir akreditēta līdz 2019. gada jūnijam.

Prasības, uzsākot studiju programmas apguvi:
Vispārējā vidējā vai vidējā profesionālā izglītība.

Programmas apraksts

Programmas mērķis:

Sagatavot studējošos profesionālai darbībai mārketinga un tirdzniecības specialitātē, veicināt zināšanu, prasmju un pētniecības iemaņu pilnveidošanu un attīstīt brīvu, atbildīgu un radošu personību.

Kur var strādāt?

Programmas absolvents var strādāt tirdzniecības uzņēmumos, pakalpojumu nozarē, mārketinga un sabiedrisko attiecību aģentūrās, komunikāciju un reklāmas aģentūrās un citos radošo industriju uzņēmumos.

Studiju ilgums un studiju maksa

Studiju forma Studiju ilgums Lekciju laiki Studiju maksa*

Mikroekonomika

Makroekonomika

Grāmatvedības pamati

Darba, vides un civilā aizsardzība

Profesionālā svešvaloda

Profesionālā krievu valoda

Projektu vadība

Vispārizglītojošie studiju kursi:

Darba un sociālās tiesības

Saskarsmes psiholoģija

Pētnieciskā darba organizācija

Komercdarbības pamati

Informātika

Menedžmenta pamati

Prakse
ir neatņemama profesionālās augstākās izglītības sastāvdaļa. Studenti iziet trīs prakses 16 nedēļu garumā. Pārdošanas vadības prakse, tirgvedības organizācijas prakse, pirmsdiploma prakse tirdzniecības, pakalpojumu un radošās industrijas uzņēmumos. Izveidojusies ļoti laba sadarbība ar augstskolas absolventiem, kuri kļuvuši par nozares profesionāļiem,

Noslēguma pārbaudījums
Sekmīgi uzrakstīts un aizstāvēts kvalifikācijas darbs.

Studiju rezultāti

Programmas absolvents – drošs un pārliecināts par sevi, labākais prezentētājs auditorijā un veiksmīgs jaunu ideju realizētājs!

• Kvalitatīvu tirdzniecības un mārketinga projektu plānošanas un īstenošanas nosacījumus;
  • Reklāmas plānošanas un organizēšanas principus;
  • Cenas veidošanas pamatnosacījumus.

• Pārdot ideju, produktu, redzējumu;
  • Veikt tirgus izpēti;
  • Plānot mārketinga aktivitātes uzņēmumā;
  • Nodrošināt tirdzniecības darbību.

Mācībspēki

Studiju programmas direktore: Nataļja Verina

natalija.verina@eka.edu.lv
114.kab.

Pieņemšana iepriekš piesakoties

Nozares profesionāļi: Iveta Liniņa, Latvijas Tirgotāju asociācijas biedre, pieredze mārketinga un pārdošanas vadībā, Madara Brūvere, tūrisma mārketinga vecākā eksperte Tūrisma attīstības valsts aģentūrā (TAVA), Vita Brakovska, inovatīvas uzņēmējdarbības eksperte.

Absolventu iespējas

Augstskolas izvēlē bieži vien svarīga ir ne tikai izvēlētā studiju programma un piešķiramā kvalifikācija pēc studiju beigām. Topošajam studentam svarīgi saprast, gan kādas karjeras iespējas radīs iegūtā izglītība, gan kā tā noderēs tālāk dzīvē. Absolvējot Ekonomikas un kultūras augstskolu, Tu vari strādāt izvēlētajā specialitātē, kā arī turpināt studijas gan Latvijā, gan ārpus tās.

KUR VAR STRĀDĀT

Apgūstot studiju programmu Radošais mārketings un pārdošanas vadība, absolvents var strādāt visplašākā spektra mārketinga, tirdzniecības, pakalpojumu un radošās industrijas uzņēmumos.

KUR VAR TURPINĀT STUDIJAS?

Mēs vienmēr priecājamies, ka mūsu absolventi turpina studijas EKA – tas ir mūsu darba un studiju kvalitātes apliecinājums. Koledžas programmu absolventi var turpināt studijas EKA bakalaura programmās, bet bakalaura programmu absolventi – EKA maģistrantūrā.

EKA diploms ir Tavs veiksmes garants, jo iegūtā izglītība sniedz iespēju strādāt un turpināt studijas gan Latvijā, gan citās ES valstīs. Absolvējot EKA, Tu saņemsi Latvijas valsts atzītu izglītības dokumentu - diplomu, kas apliecina iegūto augstāko izglītību pēc starptautiski akreditētas studiju programmas apguves, atbilstoši noteiktam augstākās izglītības līmenim. EKA diplomu un izglītības kvalitāti atzīst arī Eiropas augstskolas.