Guntas Veismanes grants
studijām EKA

Vadības virziena labākajam studentam.

„Vēlos atbalstīt talantīgākos EKA Vadības virziena studentus, jo izglītība, manā izpratnē nozīmē – iespēju sasniegt visu to, ko savā dzīvē esi mērķtiecīgi ieplānojis.
Man tas izdevās, ceru, ka arī Jums tas izdosies!”

Gunta Veismane

Grants tiks piešķirts konkursa kārtībā jaunajiem studentiem, iestājoties 1.kursā. Uzvarējušo pretendentu izvēlēsies Gunta Veismane, kura rūpīgi izvērtēs katru no pieteiktajiem kandidātiem.

Uzvarētājs iegūs finansējumu savām studijām EKA un iespēju izvēlēties jebkuru no vadības virziena studiju programmām:

Radošais mārketings un pārdošanas vadība
Izklaides un atpūtas industrijas vadība
Kultūras vadība
Vadības zinības
Biznesa vadība

Gunta Veismane  strādā par Ekonomikas un kultūras augstskolas rektori no 7.02.2011.

No 2000.gada 24. aprīļa līdz 2010.gada 31.decembrim Gunta Veismane strādāja par VK direktori. Tas ir Latvijas valsts 1. ierēdņa amats un šis amats ir tieši padots Latvijas valsts Ministru Prezidentam. Savas darbības laikā Gunta Veismane ir strādājusi ar 9 valdībām un 7 ministru prezidentiem, kā arī izveidojusi  VK par vienu no modernākajām un efektīvākajām Eiropas Savienībā, kas viņai deva iespēju tikt uzaicinātai par SIGMA OECD vecāko eksperti , kura ir konsultējusi  citu valstu valdības ( Ukraina,  Moldova,  Maķedonija, Rumānija, Bosnija,  Serbija, Palestīna, Uzbekistāna, Ziemeļkipra u.c.).

Pirms tam Gunta Veismane bija Valsts administrācijas skolas direktore, kura izveidoja gan šo skolu, gan ierēdņu mācību sistēmu.

Dokumentu pieņemšana konkursam uz granta studiju vietu notiks no 12.jūlija līdz 5.augustam.

Pretendentiem uz granta studiju vietu jāiesniedz:

• Iesniegums par granta vietas piešķiršanu;
  • CV;
  • motivācijas vēstule, kurā a) ietverta informācija par pretendenta dzīves mērķiem un plāniem, b) norādīti iemesli, kādēļ pretendents vēlas studēt izvēlētājā programmā un ko plāno iegūt no studijām ЕКА, c) aprakstītas pretendenta prasmes, spējas un talanti, kuri varētu dot ieguldījumu augstskolas attīstībā;
  • pases kopija (uzrādot dokumenta oriģinālu);
  • vispārējo vidējo izglītību apliecinoša dokumenta kopija (uzrādot oriģinālu);
  • sekmju izraksta kopija (uzrādot oriģinālu);
  • piesakoties pamatstudiju programmām, centralizēto eksāmenu latviešu valodā un svešvalodā sertifikātu kopijas (uzrādot oriģinālus) latviešu valodā un svešvalodā;
  • nepieciešamības gadījumā – dokuments, kas apliecina uzvārda maiņu (piemēram, laulības apliecības kopija, uzrādot oriģinālu);
  • 3 fotogrāfijas (3x4);
  • EUR 25 par dokumentu izskatīšanu.

Dokumentu pieņemšana konkursam uz granta studiju vietām notiks no 12.jūlija līdz 5.augustam.

Kā saglabāt granta studiju vietu?

Lai saglabātu savu granta studiju vietu, studentam jāizpilda tikai divas prasības:

• Laikus jākārto eksāmeni, un to vērtējums nedrīkst būt zemāks par 8 ballēm;
  • Jābūt aktīvam un jāpiedalās visos augstskolas un studiju programmas plānotajos pasākumos.

Uz tikšanos!
Tava EKA