Lietotājvārds (e-mail)


Parole (Jūsu līguma Nr.)


Iepazīstieties ar mūsu absolventu panākumiem! Te, protams, ir tikai daļa no tā, ko ir sasnieguši Ekonomikas un kultūras augstskolas diploma ieguvēji.


Esi EKA absolvents un vēlies pievienot savu veiksmes stāstu? Atsūti to uz juris.lusis@augstskola.lv!

EKA ABSOLVENTA PROFILS

ABSOLVENTU ASOCIĀCIJA

EKA absolventu asociācija (EKA AA) dibināta 2012. gadā, tās mērķis ir apzināt un apvienot EKA absolventus, veicinot viņu mūžizglītību un kontaktu loku paplašināšanu, kā arī popularizēt un atbalstīt EKA. Absolventiem notiek regulāri salidojumi.

AA valde:
Kristīne Logina, 27102886

Valters Mucenieks, 29721468

Edgars Čerkovskis, 26136998
E-pasts:
absolventiem@eka.edu.lv

EKA GODA UN GADA ABSOLVENTI

Ekonomikas un kultūras augstskola ļoti lepojas ar saviem absolventiem! Lai motivētu EKA studentus un absolventus sasniegt arvien vairāk, esam iedibinājuši tradīciju reizi gadā piešķirt balvas pašiem izcilākajiem no tiem. Balvas ir divās kategorijās: EKA Goda absolvents un EKA Gada absolvents.

Kandidātus balvām izvirza augstskolas vadība, mācībspēki un programmu direktori, vērtējot absolventa sasniegumus un izaugsmi profesionālajā jomā.


2020. gada
februārī mūsu labākie absolventiem tika pārsteigti un sveikti īpašā atmosfērā greznajā klubā notikušās EKA Stars ballītes laikā, pirms tam izvizinot ar milzu limuzīnu un pacienājot ar svētku vakariņām, kurās piedalījās arī EKA vadība un programmu direktori.

Goda absolventa titulu(un EKA studentu stiklā veidotu balvu) ieguva:

  • Valters Mucenieks – Kultūras vadība
  • Edgars Čerkovskis – Vadības zinības
  • Elīna Zeiliņa – Radošais mārketings

 

EKA Goda absolvents
Edgars Čerkovskis

Gada absolventi 2020:

  • Rolands Juris Zibins – Kultūras vadība
  • Vineta Millere – Interjera dizains
  • Zanda Džuranoviča – Interjera dizains
  • Linda Sadovska – Loģistika

 

MŪSU ABSOLVENTU VEIKSMES STĀSTI:

 

Kaspars Karaševskis

Kaspars Karaševskis

Ar izcilību absolvējis studiju programmas „Starptautiskie tirdzniecības darījumi un loģistika" un „Biznesa ekonomika", patlaban EKA studē biznesa vadību maģistrantūrā.

Sortimenta un izvietojuma optimizācijas vadītājs„Rimi Baltic” , iejuties arī EKA docētāja lomā.

Kaspara profesionālās karjeras izaugsme bijusi no informācijas ievades operatora līdz „Rimi Baltic” sortimenta un izvietojuma optimizācijas vadītājam.

Lasīt vairāk...


 

Vivita Leismane

Vivita Leismane

Absolvējusi studiju programmu "Kultūras vadība".

Sava radošā uzņēmuma "Communication ART" vadītāja.

Jau 2. kursā strādāja savā sapņu darbā - organizēja visu veidu pasākumus daudziem un dažādiem Latvijas uzņēmumiem.

Lasīt vairāk...


 

Kristīne Logina

Kristīne Logina

Absolvējusi studiju programmas "Kultūras vadība" un "Biznesa Vadība".

“AAS BTA Baltic Insurance Company” mārketinga projektu vadītāja.

Paralēli bakalaura studijām daudz iesaistījusies EKA Studentu pašpārvaldes (SP) dzīvē, sākot kā pašpārvaldes biedrs un beidzot Priekšsēdētājas amatā.

Lasīt vairāk...


 

Gundars Caune

Gundars Caune

Absolvējis studiju programmas "Kultūras vadība" un "Biznesa vadība".

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes "Kultūra" pasākumu producents un darbojas grupā "TirkizBand", kuras darbības joma ir plaša profila pasākumu mākslinieciskais un tehniskais nodrošinājums.

Gundara saistība ar kultūru sākusies jau kopš bērnības, kad četru gadu vecumā paticis spēlēt dažādus mūzikas instrumentus, tāpēc loģiskas bija mācības mūzikas klasē un vēlāk arī Ekonomikas un kultūras augstskolā, jo profesionāla mūziķa karjera nav likusies saistoša.

Lasīt vairāk...


 

Agnese Klindžāne

Agnese Klindžāne

Absolvējusi studiju programmu "Grāmatvedība un audits".

Grāmatvede grāmatvedības ārpakalpojumu uzņēmumā IK "Aprāni".

"EKA bija mana pirmā augstākās izglītības iestāde pēc vidusskolas, tā deva ne tikai zināšanas, bet arī daudzus jaunus iespaidus," par studijām stāsta Agnese. Viņa priecājas, ka savulaik izvēlējusies tieši profesionālās izglītības programmu, jo studiju laikā izietās prakses palīdzējušas ātrāk apgūt augstskolā iegūtās teorētiskās zināšanas.

Lasīt vairāk...


 

Vineta Millere_Zanda DzuranovicaVineta Millere un Zanda Džuranoviča

Absolvējušas studiju programmu "Interjera dizains".

Interjera dizaineres "Carlson design home"

Ar kopā izstrādāto projektu ieguvušas otro vietu izstādes "Design Isle 2018" laikā notikušajā Latvijas Dizaineru savienības (LDS) profesionālajā konkursā, apakškategorijā "Dzīvojamā vide".

Lasīt vairāk...
Patriks Leo Palins

Patriks Leo Palins

Absolvējis studiju programmu "Interjera dizains".

Interjera dizainers

Patriks Leo Palins ieguvis augstu atzinību, piedaloties izstādē "Design Isle 2018" un tās laikā notikušajā profesionālajā konkursā - Latvijas Dizaineru savienība (LDS) viņa izstrādātajam interjeram piešķīrusi augsto 2. vietu augstskolu konkursā - kategorijā "Interjera dizains" un LDS Gada balvu kategorijā "Dizaina pētniecība".

Lasīt vairāk...
Monta Valdmane

Monta Valdmane

Absolvējusi studiju programmu "Kultūras vadība".

Satura projektu vadītāja All Media Latvia.

Jau studiju laikā jutusi, ka vairāk saista tieši mediju darbs un televīzija. Vairākas prakses studiju laikā izgājusi producentu kompānijā, lai iepazītos ar TV seriālu veidošanas aizkulisēm, un tas vainagojies ar darba piedāvājumu vēl studiju pēdējā gadā.

Lasīt vairāk...Kate Mažāne

Kate Mažāne

Absolvējusi studiju programmu "Biznesa vadība".

Digital Freedom Festival izpilddirektore.

Katei ir vairāk nekā 10 gadus ilga pieredze mārketinga un sabiedrisko attiecību projektu vadībā.

 

Lasīt vairāk...Jānis Balodis

Jānis Balodis

Absolvējusi studiju programmu "Kultūras vadība".

ASV projektēšanas instrumenta SolidWorks (palīdz ražošanas uzņēmumiem efektīvi samazināt ceļu līdz patērētājam) pārstāvis Latvijā, kā arī valdes priekšsēdētājs un treneris organizācijā “Youth Society of Koknese” (vada motivācijas un projektu vadības kursus Eiropā un NVS valstīs).

Lasīt vairāk..Mārtiņš Zirnītis

Pēc EKA absolvēšanas esmu strādājis vairākās ar kultūru saistītās organizācijās un nodibinājumos.

2013. gadā pēc absolvēšanas sāku strādāt nodibinājumā “Rīga 2014” kā tehniskais administrators “Eiropas kultūras galvaspilsētas kultūras vasarnīcā”, kas atradās Esplanādē. Biju atbildīgs par tehniskiem un saimnieciskiem jautājumiem visas vasaras garumā.

Pēc 2013. gada vasaras turpināju strādāt nodibinājumā Rīga 2014 un biju Staro Rīga 2013 svētku tehniskais koordinators. Biju atbildīgs par visu gaismas objektu tehnisko uzbūvi, darbību un demontāžu.

2013. gada izskaņā es administrēju vairākus Rīga 2014 organizētus pasākumus.

Sākoties 2014. gadam, es tiku nozīmēts par Eiropas Koru olimpiādes Mežaparka lielkoncerta tehnisko koordinatoru. Biju atbildīgs par darbu koordinēšanu Mežaparka estrādē, tāpat plānoju uzbūves grafikus, teritorijas plānošanu, gaismas, skaņas, scenogrāfijas un pārējo svētku tehnisko nodrošinājumu.

2015. gadā strādāju Valsts izglītības satura centrā un biju XI Latvijas jaunatnes Dziesmu un Deju svētku vecākais referents. Manā pārziņā bija loģistikas jautājumi atlašu skatēm, kā arī transporta un loģistikas jautājumi svētku laikā.

No 2016. gada līdz šim brīdim strādāju Interneta Tehnoloģiju uzņēmumā “Registrtion.lv” kā projektu nodaļas vadītājs. Manā pārziņā ir administrēt un sekot līdzi projektiem, to gaitai, darbs ar klientiem. Strādāt un administrēt lielus pasākumus, konferences, forumus un citus pasākumus.

Mārtiņš Zirnītis, studējis Izklaides un atpūtas industrijas vadību
Linda Tēce

Kad mācījos ceturtajā kursā, bija jāmeklē studiju prakse. Skola piedāvāja praksi BT1, Ķīpsalas izstāžu centrā. Aizgāju uz interviju un jau pēc trīs dienām sāku strādāt. Ļoti labi atceros, kā intervijā man uzdeva jautājumu par krievu valodu, uz kuru atbildēju, ka apmēram kaut ko saprotu. Kad priekšnieks man pajautāja vienkāršu jautājumu par priekšmetiem, kurus apguvu skolas laikā, un es nevarēju atbildēt, jo nesapratu jautājumu, sapratu, ka ar krievu valodu man galīgi nav ok. Neskatoties uz to, darbu dabūju un jau trešajā dienā man uzticēja strādāt ar Baltkrievijas klientiem. Pusgada laikā, kamēr komunicēju ar šo klientu pa telefonu, biju iemācījusies valodu tik labi, ka klients atbraucot uz izstādi, neticēja, ka esmu tā pati meitene, kas ar viņu runāja pašā sākumā.

BT1 pavadīju 2,5 gadus, organizējot dažādus ar izstādi saistītus pasākumus - seminārus, preses konferences, kontaktbiržas utml. Iemācījos daudz jauna un pielietoju diezgan daudz studiju laikā apgūtās prasmes.

Paralēli darbam BT1 turpināju aktīvi nodarboties ar dejošanu, vadīju nodarbības, organizēju nometnes un vēl mācījos maģistrantūrā Banku Augstskolā, MBA programmā "Creative industries management". Pēc tam mani ceļi aizveda uz reklāmu filmēšanas biznesu, un divus gadus strādāju producēšanā pie ārzemju reklāmu filmēšanas. Tas bija interesants, neparasts un pilnīgi citādāks darbs nekā biju darījusi iepriekš. Ļoti aizraujoši redzēt kino aizkulises, visus tehniskos risinājumus, kā top lietas un tiek veidoti specefekti. Vienlaikus šis darbs bija arī ļoti nogurdinošs, ātrs un prasīgs. Tas bija kārtīgs treniņš tam, ka viss ir iespējams, ir tikai vairāk jāpacenšas.

Lai arī kino producēšana bija ļoti aizraujoša, darbs šajā sfērā "apēd" lielāko daļu privātās dzīves, tāpēc nolēmu, ka jāatgriežas pie tā, ko gribēju darīt jau kopš vidusskolas - pasākumu organizēšanas.

Nonācu mācību centrā ABC, kura pamatnodarbošanās ir apmācību organizēšana un ABC saistītajā pasākumu aģentūrā UP. Gandrīz gadu aktīvi darbojos gan pārdošanā, gan realizācijā abos šajos uzņēmumos, līdz pavisam netīšām pamanīju 3K MANAGEMENT atjautīgo projektu vadītāja vakances sludinājumu, un tikai sludinājuma dēļ izlēmu pamēģināt. Atlase uz šo uzņēmumu bija traģiskāka nekā uzrakstīt maģistra darbu, bet uzskatu, ka tieši šādiem pārbaudījumiem būtu jābūt mācību iestādēs, kuras sagatavo producentus.

Pašlaik jau gadu esmu 3K MANAGEMENT sastāvā un priecājos, ka varu atrast izaicinājumus ar katru nākamo projektu un izmantot savas uzkrātās zināšanas un pieredzi.

Linda Tēce, studējusi Kultūras vadību
Lāsma Mencendorfa

Pēc EKA absolvēšanas 2011. gadā zināju, ka ar bakalauru man nebūs gana, un vēlos turpināt studijas maģistrantūrā. Tajā brīdī strādāju Latvijas Studentu apvienībā un Latvijas Mazpulkos. Tad nu 2013. gadā iestājos RPIVA Izglītības iestāžu vadībā, tiku arī budžetā. Paralēli audzinot savu gadu veco meitiņu, nedēļas nogalēs studēju un vadīju savu Kāzu aģentūru, kuru biju izveidojusi, pateicoties biznesa plāna uzvarai NVA konkursā.

2014. gadā tiku uzņemta izglītības un līderības programmā "Iespējamā misija" un tā man sākās jauns dzīves posms ar pārcelšanos uz Ventspili, kur divus gadus strādāju par Informātikas un Sociālo zinību skolotāju. Vienlaikus bija arī darbs Digitālajā centrā par IT kursu vadītāju.

2016. gada radās iespēja pieteikties direktores vietnieces kultūrizglītības darbā vakancei Ventspils Jaunrades namā, kur ideāli apvienoju savas kultūras un izglītības vadības iegūtās zināšanas. Pagājuši vēl divi gadi un nu jau pildu direktores pienākumus.

Lāsma Mencendorfa, studējusi Kultūras vadību
Anita Mitriķe

Absolvējot EKA, esmu ieguvusi galvenokārt radošu uzdrīkstēšanos gribēt vairāk. No šīs augstskolas paņēmu visu, kas ir piedāvājumā - gan Erasmus, gan Erasmus +, gan tālmācības iespējas uz dažiem mēnešiem, gan arī dubulto diplomu Nīderlandē. Un šis kokteilis mani noveda profesionālajā izaugsmē, sasniedzot rezultātus, vairākus gadus strādājot pārdošanā un arī kļūstot par pārdošanas treneri, kur varēju piepildīt savas komunikācijas un pārliecināšanas ambīcijas.

Tomēr vienmēr paralēli mani aicināja vadīt pasākumus, piedalīties projektu tapšanā dažādās pozīcijās - komandā ar citiem esmu radījusi profesionālus piedāvājumus 300 - 10 000 apmeklētājiem. Pašai, iespējams, mīļākā balle bija Ziemassvētkos Ziemeļblāzmā, kurā uzstājās Prāta Vētra.

Pēc šīm pieredzēm esmu ieguvusi vēl vienu izglītību - esmu sertificēta parapsiholoģe, un šobrīd aizraujos ar savu prasmju papildināšnu šajā jomā. Rezultātā mani uzaicināja strādāt žurnālā "Mistērija" par galvenās redaktores asisteni, un nākamais uzaicinājums sekoja no personības attīstības treniņu organizācijas.

Esmu pateicīga savai augstkolai, kas ir devusi iedvesmu augt un attīstīties, lai es kļūtu par pieprasītu profesionāli savā jomā un jau 28 gadu vecumā sasniegtu līmeni, kurā darbs meklē mani, nevis es meklēju darbu. Paldies EKA!

Anita Mitriķe, studējusi Kultūras vadību.
Jānis Vitkovskis

Esmu SIA “Vitkovsky Music Agency” dibinātājs un SIA “GIG Service” izpilddirektors. Savas gaitas šovbiznesā uzsāku studējot otrajā kursā, kad praksi izgāju “Positivus Music”, kur turpināju darbu arī pēc prakses beigām. Ar laiku sapratu, ka tālākai attīstībai ir nepieciešams dibināt savu uzņēmumu, un jau ceturtajā kursā nodibināju SIA “Vitkovsky Music Agency”, kas nodarbojas ar mūziķu menedžmentu un pasākumu muzikālo programmu veidošanu.

Savukārt SIA “GIG Service”, kuru varu nosaukt par ģimenes uzņēmumu, nodarbojas ar pasākumu tehnisko plānošanu un īstenošanu. Šobrīd varu teikt, ka esmu viens no labākajiem speciālistiem pasākumu tehniskajā plānošanā un īstenošanā. Līdz šim lielākie īstenotie projekti ir XXVI Vispārējie latviešu dziesmu un XVI deju svētki, kuros strādājām pie Mežaparka koncerta un Esplanādes notikumiem. Strādajām ar lielākajiem Latvijas festivāliem, kā arī realizējam pasaules līmeņa grupu koncertus Latvijā.

Esmu saņēmis "KG Kultūras”, Zelta Mikforonu un “Lauru LaPPA"

EKA studentiem iesaku izmantot katru izdevību, ko sniedz dzīve. Darīt lietas, kuras varbūt sākumā šķiet, ka būs bez atdeves. Bet mēs nekad nezinām, kur netīšām iepazītie cilvēki mums var noderēt gan profesionālajā, gan privātajā dzīvē.

Jānis Vitkovskis, studējis Kultūras vadību.
Sintija Milberga

Šobrīd, kad jau vairāki gadi aizvadīti aktīvā kultūras dzīvē, uz EKA laikiem atskatos kā uz durvīm, aiz kurām ir milzu iespējas. Iespējas, kuras sniedz pieredzi, zināšanas un lieliskas sadarbības. Uzskatu, ka mans vislielākais ieguvums ir EKA Studentu pašpārvalde, kurā darbojos jau no pirmā studiju gada. Tā bija vieta, kas ļāva īstenot idejas, mēģināt un arī kļūdīties. Vieta, kur iepazīties un rast domubiedrus, ar kuriem vēl joprojām uzturam ciešu draudzību ne tikai personīgajā dzīvē, bet arī darba jomā.

EKA vienmēr ir bijusi radoša, enerģijas pilna un elastīga vide, kura ir kā pirmie soļi lielajā dzīves ceļā. Vēl joprojām atceros atgadījumus un situācijas, kas tika piedzīvotas EKA laikā, atceros pasniedzēju zīmīgos citātus un padomus. Šīs visas labās lietas un arī neizdošanās esmu sapakojusi līdzi, lai tās kalpotu par labu pamatu manam turpmākajam darbam.

Vai EKA var iedot neizsakāmi labu pieredzi un zināšanas? Jā, ja pratīsi tās saskatīt un paņemt!

Sintija Milberga, studējusi Kultūras vadību, darbojusies Studentu pašpārvaldē.

Darbavietas:
2014. – 2016.g. / SIA “Valmiermuižas alus” – kultūras pasākumu organizatore,
2016.g. – šobrīd / Valmieras Kultūras centrs – kultūras darba organizatore
Studiju programmas „Grāmatvedība un audits” studente Alīna Krupko, pateicoties Ekonomikas un kultūras augstskolas noslēgtajam sadarbības līgumam ar Drontenas Lietišķo zinātņu universitāti CAH Dronten (Nīderlande), pēdējo gadu studēja Drontenā, kur arī aizstāvēja bakalaura darbu. Rezultātā iegūta starptautiskās dzīves pieredze un divi bakalaura grādi - CAH Dronten diploms un EKA diploms.

"EKA un CAH augstskolu sadarbība deva man unikālu iespēju pēdējo studiju gadu apgūt zināšanas viņu Biznesa administrācijas studiju programmā ar Eiropas Savienības ievirzi, prakses laikā nostiprināt praktiskā darba iemaņas Eiropas starptautiskā uzņēmuma Marketinga komunikāciju departamentā, iegūt starptautisko pieredzi un reālajā dzīvē satikties ar daudzu ārvalstu studentiem," par pieredzi stāsta Alīna.
EKA un LMA absolvente Dace Baidekalne ieguvusi Latvijas Dizaineru savienības Gada balvu dizainā 2015 par dekoratīvo fasādes gleznojumu pirmsskolas izglītības iestādei Rīgā, Purvciema ielā 32. Balva iegūta kategorijā Vides dizains.

 


 

EKA absolvents Mārtiņš Oliņš ir atzīts par "Latvijas lepnumu 2014" un par vienu no Citadele Grupas labākajiem darbiniekiem Baltijas valstīs. Patlaban Mārtiņš ieņem atbildīgu amatu Nacionālā rehabilitācijas centra Vaivari valdē. Viņa pārziņā ir finanšu un klientu apkalpošanas departaments, kā arī Vaivaru Tehnisko palīglīdzekļu centrs.

Mārtiņš pēc nelaimes gadījuma ir spiests pārvietoties ratiņkrēslā, taču tas viņam nebūt nav traucējis iegūt izglītību, veidot karjeru, piedalīties šovā "Dejo ar zvaigzni", braukt ar auto, ceļot pa pasauli, spēlēt teātra izrādē, lēkt ar izpletni, vizināties ar veikbordu, ūdensmotociklu un īpašām distanču slēpēm, startēt velosacensībās un veikt citas fiziskās aktivitātes, kā arī laimīgi apprecēties.

"Nebaidies uzdrīkstēties un pārvari savu iekšējo barjeru. Dari, jo slinkums ir bezjēdzīgs, bet neizmirsti atpūsties un atalgot sevi un savu ķermeni ar pienācīgu atpūtu pēc smagiem darbiem un aktivitātēm,” savas dzīves veiksmes formulu atklāj vienmēr optimistiskais un aktīvais Mārtiņš Oliņš.


 

Zinātkāre, smags darbs un mērķtiecība vainagojas panākumiem. Lepojamies, ka mūsu augstskolas absolvente Ināra Mūrniece četrus gadus ir bijusi Latvijas Republikas Saeimas priekšsēdētāja! 

 


 

Izdevniecība Zvaigzne ABC izdeva mūsu studentes Santas Braučas tulkoto Stīvena Kinga romānu Mirdzums, kad Santa mācījās EKA 4. kursā.

 

 
 


 

Mūsu absolventes, Latvijas Mākslas akadēmijas studentes Elīna Grieze, Laura Ķēniņa, Liene Brīvlauka un Dace Baidekalne, izstrādājušas Līvu laukuma labiekārtošanas koncepcijas: Līvu kvartāls, Mums katrs kvadrātmetrs ir svarīgs un Buras - Vējš - Plūdums – Kustība.

 

 

IZMAIŅAS STUDIJĀS

24.10.2020.

Izmaiņas studiju procesa organizēšanā. Cienījamie studenti!. Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju sakarā ar COVID-19 izplatību un MK noteikumus Nr.646 no 2020.g. 23.oktobra tiek mainīta studiju procesa...

IEROBEŽOJUMI EKA

09.10.2020.

EKA tiek noteikti ierobežojumi saistībā ar Covid-19 izplatību. Cienījamie studenti!. Ņemot vērā situāciju ar COVID19 izplatību no 2020.g. 10.oktobra ir ievesti šādi ierobežojumi EKA:. SIC...

ATTĀLINĀTĀS STUDIJAS

07.10.2020.

Pakāpeniski pāriesim uz attālinātajām studijām līdz oktobra beigām. Cienījamie studenti un mācībspēki!. Informējam, ka sākot ar rītdienu EKA pakāpeniski pāriet uz attālinātām studijām līdz oktobra...

SWEDBANK ISIC KARTE

02.07.2020.

Izvēlies studenta apliecību ar plašām iespējām!. ISIC (International Student Identity Card) ir vienīgā starptautiski atzītā pilna un nepilna laika studenta identifikācijas karte, kuru katru gadu...

SPEKA TRIP 2020

05.10.2020.

Pirmkursnieki aicināti piedalīties SPEKA TRIP 2020. Pirmkursniek!. Vai esi gatavs doties nezināmajā, un izdzīvot trīs dienu piedzīvojumu? Tad rezervē datumus: 23.-25. oktobris. Šo trīs dienu...

VAKANCES STUDENTIEM

29.09.2020.

Izsludinātas sešas vakances EKA klātienes studentiem. Lai sniegtu atbalstu studentiem, EKA izsludinātas 6 vakances uz 6 mēnešiem ESF projekta „Subsidētās darba vietas bezdarbniekiem”...

ESF MĀCĪBU 5. KĀRTA

21.09.2020.

Piesakies kādā no trīs mācību programmām ar ESF atbalstu!. Sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” (Nr. 8.4.1.0/16/I/001)...

GRĀMATA BĒRNIEM

18.09.2020.

EKA Biznesa inkubatorā radīta izglītojoša un personalizēta grāmata bērniem. EKA Biznesa inkubatorā ar „Rīgas Drosmes granta” finansiālu atbalstu radīta līdz šim Latvijā nebijusi...

E-STUDIJU 1. KURSAM

18.09.2020.

Ievadsapulce e-studentiem: 1.kursa un vēlāko posmu studentiem. Ielūdzam Jūs uz sapulci par studiju procesa organizāciju 24.septembrī. Sapulce notiks attālināti.. Sapulces programma:. - plkst. 18:30....

Uzdot jautājumu