KUR DZĪVOT RĪGĀ?

Interaktīvā karte - šeit

Apartamenti

STABU APARTMENT - mājīgi apartamenti studentiem Rīgas vēsturiskajā centrā (kopējā platība 100m2)

Komfortablas istabas ar mēbelēm, gultas piederumiem un gultasveļu. Visas istabas slēdzamas. WIFI pieslēgums. Kopīgajā virtuvē 10 m2 ir elektriskā plīts, cepeškrāsns, ledusskapis, trauku mazgājamā mašīna, trauki, kā arī televizors. Apartamentos ir 2 tualetes, kā arī vannas istaba kopīgai lietošanai, ir veļas mazgājamā mašīna un žāvētājs.

Studentiem tiek piedāvāti šādi varianti izmitināšanai:

• vieta divvietīgā istabā 18 m2 (cena mēnesī 150 eiro)
  • vieta divvietīgā istabā ar atpūtas zonu 30 m2 (cena mēnesī 180 eiro)

Apartamentu uzkopšana, kā arī gultasveļas mazgāšana ir iekļautas cenā. Papildus jāapmaksā fiksēti komunālie maksājumi 60 eiro apmērā uz cilvēku mēnesī. Visas cenas norādītas ar PVN. Parakstot līgumu, jāsamaksā par pirmo mēnesi, kā arī jāiemaksā drošības depozīts.

Apartamenti atrodas uz Čaka un Stabu ielas krustojuma. Ceļš līdz Vecrīgai kājām aizņems 20-25 min. Apkārtnē daudz veikalu un kafejnīcu, kursē sabiedriskais transports.

Apartamentu interjērs apvieno vēsturiskos elementus (griestu dekoratīvā ģipšā apdare, podiņu krāsns, koka durvis) ar moderno stilu. Istabās ir augsti griesti, kvalitatīvi koka logi nodrošina absolūtu klusumu.

Mob.tel. +371 29330444

MERĶEĻA APARTMENT - grezni apartamenti studentiem Rīgas vēsturiskajā centrā (kopējā platība 150m2)

Tikko pēc remonta. Komfortablas istabas ar mēbelēm, gultas piederumiem un gultasveļu. Visas istabas slēdzamas. Kopīga virtuve 20 m2 ar ēdamzonu ir aprīkota ar visu nepieciešamo - ir elektriskā plīts, ledusskapis, tējkanna, mikroviļņu krāsns un pat trauku mazgājamā mašīna, kā arī pilns trauku komplekts. Viesistaba 40 m2 iekļauj studiju un atpūtas zonas, ir WIFI. Apartamentos ir 2 tualetes, dušas un vannas istabas kopīgai lietošanai, ir veļas mazgājamā mašīna, žāvētājs, gludeklis.

Studentiem tiek piedāvāti šādi varianti izmitināšanai:

• vieta divvietīgā istabā 18 m2 (cena mēnesī 160 eiro)
  • vieta divvietīgā istabā 14 m2 (cena mēnesī 150 eiro)
  • vieta četrvietīgā istabā 40 m2 (cena mēnesī 135 eiro)

Apartamentu uzkopšana, kā arī gultasveļas mazgāšana ir iekļautas cenā.

Izdevīga atrašanās vieta - kājām līdz Vecrīgai tikai 5 minūtes! Blakus mājai sabiedriskā transporta pietura, pāri ceļam - tirdzniecības centrs. Dzelzceļa stacija un autostacija - 3 minūšu attālumā.

Apartamenti atrodas 1879 gadā celtā ēkā, kurai ir arhitektūras pieminekļa statuss. Apartamentu interjerā ir saglabājušies oriģināli apdares elementi, piemēram, griestu dekoratīvā ģipšā apdare, podiņu krāsnis, parkets. Istabās ir augsti griesti, koka logi ar trīskāršu rāmi, kas nodrošina absolūtu klusumu.

Mob.tel. +371 29330444

Studentu viesnīcas

Studentu viesnīca “TOMO” atrodas Raunas ielā 44, Rīgā, 15 minūšu braucienā no centra, 5 minūšu pastaigas attālumā līdz mežam, 2 minūšu attālumā no stadiona.

Katrs numurs aprīkots ar:
- televizoru,
- bezvadu internetu,
- sanitāro mezglu, kas apvienots ar dušas kabīni,
- seifu,
- fēnu.

Studentiem ir iespēja izmantot trenažieru zāli, interaktīvās atpūtas telpu, virtuvi, veļas mazgāšanas telpu, frizētavu, automašīnuun velosipēdu stāvvietu.

Ērta sabiedriskā transporta satiksme, pietura -3 minūšu gājiena attālumā no viesnīcas. Nokļūšana līdz EKA studentiem neaizņem vairāk par 30-40 minūtēm.

Sīkāka informācija par viesnīcu

Pieteikuma forma

Apartamentu īre studentiem

Jūs varat noīrēt apartamentus netālu no mūsu augstskolas (Jums vajadzēs pa tiešo sazināties ar īpašnieku un noslēgt ar viņu līgumu).

Vairāk informācijas: http://arenda-riga.com/

Sazināties ar mūsu sadarbības partneri no nekustamo īpašumu aģentūras CityReal Estate (www.cityreal.lv).

Raitis Velps

Epasts: raitis@cityreal.lv

Par vēl vienu izvietošanas iespēju īrētos apartamentos netālu no augstskolas varat uzzināt šeit:  martinslidaka@trionams.lv

Patstāvīga dzīvesvietas meklēšana

Tāpat varat piemeklēt sev dzīvesvietu patstāvīgi, izmantojot sekojošus resursus:

Izvietojiet pievilcīgu sludinājumu par dzīvesvietas īri Rīgā sociālajos tīklos (Draugiem.lv, Facebook);

- Izskatiet sludinājumus mājaslapās:

Viens no piedāvājumiem Jūs noteikti ieinteresēs.