UZŅEMŠANA

Profesionāli, radoši pasniedzēji un talantīgi studenti satiekas Ekonomikas un kultūras augstskolā!

Mēs vēlamies, lai mūsu absolventi būtu nozaru līderi.
Tādēļ mēs savos studentos attīstām radošo un inovatīvo domāšanu, mācām, kā efektīvi plānot laiku, darboties komandā un uzņemties iniciatīvu.
Biznesa izglītība, lai zinātu, spētu un sasniegtu!

Dokumentu pieņemšana studijām notiek:

No 25. jūnija līdz 10. jūlijam

Studijām var pieteikties elektroniski vienotajā valsts un pašvaldību portālā e-pakalpojumā https://www.latvija.lv/studijas

Pēc pieteikuma iesniegšanas elektroniski jāuzrāda nepieciešamie dokumenti un jāapstiprina pieteikums klātienē Ekonomikas un kultūras augstskolā vai jebkurā no norādītajiem augstskolu uzņemšanas punktiem.

Reģistrācijas maksa: 30 Eiro. Maksājums jāveic ar pārskatījumu.
No reģistrācijas maksas ir atbrīvoti bāreņi un 1. grupas invalīdi, uzrādot apliecinošus dokumentus.

No 11. jūlija līdz 31. augustam

Studijām var pieteikties klātienē, iesniedzot dokumentus augstskolā.

Piesakoties studijām, jāiesniedz:

• pases kopija (uzrādot dokumenta oriģinālu);
  • vispārējo vidējo izglītību apliecinoša dokumenta kopija (uzrādot oriģinālu);
  • sekmju izraksta kopija (uzrādot oriģinālu);
  • piesakoties pamatstudiju programmām, centralizēto eksāmenu latviešu valodā un svešvalodā sertifikātu kopijas (uzrādot oriģinālus);
  • piesakoties studijām vēlākajos studiju posmos, pirmā līmeņa augstāko profesionālo izglītību apliecinošs diploms, diploma pielikums vai akadēmiskā izziņa;
  • nepieciešamības gadījumā – dokuments, kas apliecina uzvārda maiņu (piemēram, laulības apliecības kopija, uzrādot oriģinālu);
  • 3 fotogrāfijas (3x4)
  • 25,00 Eiro par dokumentu noformēšanu

Uzņemšanas komisijas darba laiks

Darba dienās 09.30 - 17.00

Sestdienās 09.30 - 13.00

Kontakti:

Ja Tev radušies jautājumi par studiju procesu EKA vai arī nepieciešama palīdzība piemērotākās studiju programmas izvēlē, Tu vari:

• iegūt konsultāciju pa telefonu 20009053;
  • uzdot savu jautājumu pa e-pastu: sic@eka.edu.lv;
  • jebkurā darba dienā atnākt pie mums uz konsultāciju Lomonosova 1/5, Rīgā (iepriekš vienojies par šo tikšanos, zvanot pa tel. nr. 20009053)

Informācija par studiju maksu skatīt šeit

Mūsu esošo studentu un absolventu ceļavārdi nākamajiem 1. kursa studentiem - par nākotni, idejām un sniegtajām iespējām!
"Es EKĀ varu iemācīties ļoti daudz dažādas interesantas, noderīgas lietas, kas man šodien noder tieši sevis menedžēšanā, mārketingā un arī uz skatuves," tā par studijām saka dziedātāja Samanta Tīna.
Noskaties un uzzini, kāpēc studenti izvēlas EKA!