21. GADSIMTA IZAICINĀJUMI EKONOMIKAI UN KULTŪRAI

Paldies visiem dalībniekiem un viesiem par piedalīšanos konferences aktivitātes un atbalstu! Gaidām visus ieinteresētos uz mūsu konferenci 2017. gadā!

Uz tikšanos EKA!

KONFERENCES PROGRAMMA

KONFERENCES ANOTĀCIJU KRĀJUMS

KONFERENCES 1.DIENA

Konferences atklāšanas ceremonija ir notikusi Ekonomikas un kultūras augstskolas telpās, Lomonosova 1/5. Konferences atklāšanas runā Ekonomikas un kultūras augstskolas Zinātņu un starptautisko attiecību prorektore Jeļena Titko norādīja, ka „šī konference ir lieliskā iespēja zinātniekiem un pētniekiem nodibināt jaunus kontaktus  ar kolēģiem no Eiropas un visas pasaules”.

Konferences plenārsēdē uzstājās:

Arnis Jankovskis (Finanšu un kapitāla tirgus komisijas Regulējošo prasību daļas metodikas eksperts) ar ziņojumu „21. gadsimta izaicinājumi banku sektoram

TatjanaVolkova (Banku augstskolas profesore, Augstākās izglītības padomes priekšsēdētāja vietniece) ar ziņojumu „21. gadsimta izaicinājumi augstākai izglītībai

STARPTAUTISKAIS VAKARS

Konferences 1. diena noslēdzās ar Starptautisko vakaru, kurā piedalījās gan konferences dalībnieki, gan EKA Studentu pašpārvaldes pārstāvji, gan EKA ārvalstu studenti.

Liels paldies EKA SP, Baltic Center pārstāvjiem, Ališeram Mirzaevam un Elvirai Sultanovai  un viesiem par palīdzību pasākuma organizēšanā!

KONFERENCES FOTO GALERIJA