Annas Saltikovas 5 granti studijām EKA

Profesionālā bakalaura studiju programmai  tiesību zinībās: “STARPTAUTISKĀS KOMERCDARBĪBAS TIESĪBAS”

“Tavu nākotni var ietekmēt dažādi notikumi un apstākļi, bet galvenokārt to veido Tu pats! Bieži vien jurists ietekmē arī citu cilvēku un uzņēmumu nākotni. Ja esi tam gatavs, tad izvēlies šo aizraujošo profesiju, nepārtraukti attīsties un kļūsti par labāko juristu Latvijā un ārpus tās robežām!”

Anna Saltikova

Grants tiks piešķirts konkursa kārtībā 5 jaunajiem studentiem, iestājoties 1.kursā. Granta ieguvēju noteiks Anna Salitkova, konkursa kārtībā rūpīgi izvērtējot katru no pieteiktajiem pretendentiem. Uzvarētājs iegūs finansējumu studijām EKA „STARPTAUTISKĀS KOMERCDARBĪBAS TIESĪBAS” studiju programmā un Annu Saltikovu kā mentoru.

Anna Saltikova

Uzņēmēja, juriste, lektore, publikāciju, studiju programmu, kā arī semināru un treniņu programmu autore.

Uzņēmēja

SIA „Ekonomikas un kultūras augstskola” un SIA „Alberta koledža” līdzīpašniece un valdes priekšsēdētaja. Atbildības zonas: uzņēmuma attīstība, stratēģiskā vadība, dažādu komerciālo un labdarības projektu vadītāja.

Juriste

Tiesību maģistre, Latvijas Universitātes juridiskās fakultātes doktorantūras absolvente. Praktizējošā juriste civiltiesību, komerctiesību un darba tiesību jautājumos kopš 1999 gada. Nav neviena zaudēta tiesas procesa.

Lektore un biznesa trenere

Anna Saltikova ir sertificēta lektore, kura jau desmit gadus dalās savā pieredzē. Pa šo laiku viņas lekcijās, semināros un treniņos izglītojušies vairāk nekā tūkstoš cilvēku.

Pretendentiem uz granta studiju vietu jāiesniedz:

• Iesniegums par granta vietas piešķiršanu;
  • CV;
  • motivācijas vēstule, kurā a) ietverta informācija par pretendenta dzīves mērķiem un plāniem, b) norādīti iemesli, kādēļ pretendents vēlas studēt izvēlētājā programmā un ko plāno iegūt no studijām ЕКА, c) aprakstītas pretendenta prasmes, spējas un talanti, kuri varētu dot ieguldījumu augstskolas attīstībā;
  • pases kopija (uzrādot dokumenta oriģinālu);
  • vispārējo vidējo izglītību apliecinoša dokumenta kopija (uzrādot oriģinālu);
  • sekmju izraksta kopija (uzrādot oriģinālu);
  • piesakoties pamatstudiju programmām, centralizēto eksāmenu latviešu valodā un svešvalodā sertifikātu kopijas (uzrādot oriģinālus) latviešu valodā un svešvalodā;
  • nepieciešamības gadījumā – dokuments, kas apliecina uzvārda maiņu (piemēram, laulības apliecības kopija, uzrādot oriģinālu);
  • 3 fotogrāfijas (3x4);
  • EUR 25 par dokumentu izskatīšanu.

Dokumentu pieņemšana konkursam uz granta studiju vietām notiks no 12.jūlija līdz 5.augustam.

Kā saglabāt granta studiju vietu?

Lai saglabātu savu granta studiju vietu, studentam jāizpilda tikai divas prasības:

• Laikus jākārto eksāmeni, un to vērtējums nedrīkst būt zemāks par 8 ballēm;
  • Jābūt aktīvam un jāpiedalās visos augstskolas un studiju programmas plānotajos pasākumos.

Uz tikšanos!
Tava EKA